Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zadzimiu realizując projekt ,, Aktywność kluczem do sukcesu ,, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Poddziałania 7.1.1. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zaprasza do składania oferty cenowej na :

2. Przedmiot zamówienia :

1. Szkolenie - kurs pracownika małej gastronomii : zorganizowanie szkolenia dla 5 Beneficjentów w wymiarze 120h z codziennym cateringiem (obiad - II danie) dla każdego uczestnika.

2. Szkolenie - operator koparko-ładowarki : zorganizowanie szkolenia dla 2 Beneficjentów w wymiarze 202 h zajęć teoretycznych i praktycznych z codziennym cateringiem ( obiad- II danie) + opłacenie egzaminu państwowego + badania lekarskie

3. Szkolenie – kurs prawa jazdy kat. B : zorganizowanie szkolenia dla 1 Beneficjenta w wymiarze 60 h / 30 h zajęć teoretycznych podzielone na 5 dni x 6h z codziennym cateringiem (obiad - II danie) dla każdego uczestnika + 30 h zajęć praktycznych / . Dodatkowo opłacenie egzaminu państwowego oraz badań lekarskich.

4. Szkolenie - warsztaty treningu kompetencji rodzicielskich : zorganizowanie szkolenia dla 10 Beneficjentów w wymiarze 18 h z codziennym cateringiem (obiad - II danie) dla każdego uczestnika

Uwaga :

1. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na poszczególne rodzaje szkoleń. Zmiana zakresu szkolenia w ramach danego szkolenia będzie powodowała odrzucenie oferty.

2. Za codzienny catering Zamawiający uznaje serwis kawowy oraz obiad składający się co najmniej z drugiego dania.

3.Termin i miejsce realizacji zamówienia :

1. Miejscem prowadzenia zajęć ma być miejscowość Zadzim lub Poddębice, ewentualnie inna miejscowość, jeżeli firma szkoląca zapewni dowóz uczestników do tej miejscowości /, w przypadku kursu prawa jazdy kat. B - miejsce zajęć praktycznych obejmuje woj. łódzkie /, szkolenia mają się odbywać w odpowiednio wyposażonych salach. Miejsce prowadzenia zajęć gwarantuje na swój koszt wykonawca.

1. Zamówienie należy zrealizować w miesiącach : październik-listopad / kurs pracownika małej gastronomii/; październik-listopad/ kurs operatora koparko-ładowarki/; październik-listopad/ kurs prawa jazdy kat. B /; listopad-grudzień/ warsztaty treningu kompetencji rodzicielskich.

UWAGA : Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany terminów realizacji poszczególnych szkoleń.

4. Miejsce lub sposób uzyskania zapytania ofertowego :

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZADZIMIU , ZADZIM 44, 99-232 ZADZIM, TEL. 43 678 66 74. www.ugzadzim.pl, OSOBA DO KONTAKTU : MARIANNA KAMIŃSKA

5. Miejsce lub sposób uzyskania informacji oraz dokumentacji określającej szczegółowe warunki udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia : jak wyżej.

6. Kryteria wyboru oferty : CENA 100 %. Zamawiający wybiera ofertę, która zawiera najniższą cenę.

7. Wymagania, jakie powinien spełniać wykonawca zamówienia w zakresie dokumentów i oświadczeń, które należy złożyć wraz z ofertą ( np. posiadanie koncesji, zezwolenia ):

a) aktualny odpis z właściwego rejestru albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania wniosków albo ofert o udzielenie zamówienia.

b) wpis do rejestru placówek szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy

c) złożenie oświadczenia o spełnieniu warunków zgodnie z art. 22 i 24 ust. 1 i 2 PZP.

d) program poszczególnych szkoleń będących przedmiotem zamówienia

8. Wzór umowy stanowi ZAŁĄCZNIK DO ZAPYTANIA.

9. Sposób przygotowania oferty : ofertę należy sporządzić w języku polskim, w formie pisemnej, umieścić w zabezpieczonej kopercie i opisanej w następujący sposób : nazwa i adres zamawiającego , nazwa i adres wykonawcy, z adnotacją ,, Zapytanie ofertowe do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na usługi szkoleniowe w ramach projektu „ Aktywność kluczem do sukcesu".

10. Miejsce i termin złożenia ofert : Ofertę cenową należy złożyć do dnia 30.09.2013 r. do godz. 14.00 w GOPS w Zadzimiu, Zadzim 44, 99-232 Zadzim listownie lub osobiście (liczy się data stempla pocztowego).

Wzory dokumentów:

Formularz ofertowy