W dniu 24 czerwca  br. na sesji  Rady Gminy odbyło się wręczenie nagród laureatom Gminnego Konkursu Fotograficznego „Zwierzyniec” – zwierzęta w fotografii.

Rozstrzygnięcia Konkursu dokonała  Komisja Konkursowa powołana zarządzeniem Wójta Gminy.

Skład Komisji :

1.  Ewa Słodzińska- absolwentka Wzornictwa Politechniki Łódzkiej oraz Projektowania Tkanin na łódzkiej ASP. Ukończyła również grafikę komputerową oraz rysunek żurnalowy.
  2. Halina Ryman – Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Zadzimiu.
  3. Marcin Żołnierkiewicz – informatyk, pracownik Urzędu Gminy w Zadzimiu

Zdjęcia w przewidzianym regulaminem terminie złożyło 26 osób, wśród których byli dorośli oraz dzieci  i młodzież szkolna. Komisja  dokonała kwalifikacji zdjęć oraz ich oceny. Wszystkie nadesłane prace miały przydzielone numery. Komisja podczas oceny nie znała nazwisk autorów .W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego i przyznanej  punktacji komisja przyznała miejsca  i wyróżnienia  oraz ustaliła najmłodszego i najstarszego uczestnika  zgodnie z regulaminem konkursu.

I miejsce                    – Artur Jabłoński

II miejsce                   – Julita Serafińska

II miejsce ex aequo   – Magdalena Mroczek

Wyróżnienia :

- Natalia Rekawiecka

- Katarzyna Cepowska

- Agnieszka Jabłońska

- Sebastian Krajewski

- Emilia Magdziak

Najstarsza uczestniczka  - Maria Klimczak

Najmłodsza uczestniczka -  Wiktoria Krawczyk

Trzy główne nagrody zostały ufundowane przez sponsorów, którymi byli :