Z okazji Dnia Strażaka pragnę przekazać całej Braci Strażackiej  wyrazy szacunku i uznania. Dziękuję Wam za bezinteresowną, trudną i odpowiedzialną służbę na rzecz społeczności lokalnej. Jest to ciągła praca nad sobą oraz doskonalenie własnych umiejętności poświęceń i wyrzeczeń dla ratowania ludzkiego życia, zdrowia i mienia. Niechaj dzisiejsze Święto będzie powodem do Waszej dumy i satysfakcji z dobrze wypełnionych obowiązków służbowych. Być strażakiem to wciąż niezwykłe wyzwanie.To zaszczyt i obowiązek. Kieruję do strażaków ochotników i funkcjonariuszy PSP najserdeczniejsze pozdrowienia oraz życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, życząc szczęśliwych powrotów ze wszystkich akcji ratowniczo-gaśniczych.

Włodzimierz Owczarek

Wójt Gminy Zadzim