Stowarzyszenie Kobiet Wiejskch Wola Zaleska, które reprezentowało LGD "Poddębice i Zadzim- „ Kraina bez barier" i gminę Zadzim w tegorocznym Festiwalu Piosenki Ranczerskiej WILKOWYJCE, zwyciężyło w kategorii "pierogi Solejukowej ".

Finał konkursu odbył się 28 czerwca 2013 w miejscowości Kikół (woj. kujawsko-pomorskie). Panie ze Stowarzyszenia po III etapach (wcześniej w  Parzęczewie i Baranowie) zdeklasowały wszystkich przeciwników.
W Jury zasiadali aktorzy z serialu "Ranczo", a także przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Kobiety przygotowały kilka rodzajów pierogów, które zachwyciły jury smakiem oraz sposobem podania. To już kolejny sukces stowarzyszenia z Woli Zaleskiej, które pod przewodnictwem pani sołtys Wandy Augustyniak promuje gminę Zadzim i sołectwo Wola Zaleska  prezentując duże umiejętności kulinarne na wielu konkursach i pokazach.

DSC05020.JPGDSC05037.JPGDSC05042.JPGDSC05048.JPGDSC05050.JPGDSC05055.JPGDSC05071.JPGDSCN2955.jpg